Pátek, 19 července, 2024
Rok 2018

13.Truck sraz Zlín

O víkendu 17.-19.8. jsme po dvouleté přestávce navštívili letos již 13.ročník Truck srazu ve Zlíně. První část programu začala v pátek, kdy se některé z tahačů vydali na večerní spanilou jízdu do centra Zlína, kde byly pak nějakou dobu vystaveny a zájemci si je mohli z blízka prohlédnout. Bylo vidět že tato možnost v lidech vzbudila velký zájem, protože návštěvníků bylo opravdu mnoho a nejvíce lidí pak stálo v okolí jedné křižovatky, kterou měli tahače dvakrát projet.

V sobotu se oficiálně otevřel návštěvníkům areál na Březůvkách. Dopoledne jsme měli možnost se díky Tomášovi Magušinovi a jeho krásnému trucku s názvem Grizzly zúčasnit spanilé jízdy a když  jsme přijeli zpět, čekali až se vrátí ostatní. Po návratu všech tahačů jejichž příjezd sledovalo spoustu diváků začal na místě doprovodný program v podobě hudebních vystoupení a různých soutěží. Po celou dobu konání akce bylo zajištěno i dostatek občerstvení a  pití. Jako na každém takovém srazu je velká možnost popovídat si i se spoustou řidičů což z tohoto setkání dělá velmi neformální událost. Navíc zde můžete vidět i tahače ze zahraničí jako třeba Slovinska, Chorvatska, Maďarska a dalších.

Organizátorům držím palce v úspěšném pokračování i v dalším roce a děkuji za přispění večerními fotografiem od Dominox Photography.

Tento víkend nás čeká Masaryk Racing Days na autodromu  v Brně tak pokud ještě nemáte program neváhejte dorazit.

« z 3 »